Böcek ilaçlama | Ada Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama

Ada Böcek İlaçlama ile geçmişten günümüze kadar uzayan böcek sorunu,  yaşadığı ortamda böceklerle başı belada olan ve bu böceklerle baş edemeyen insanların çözüm üretmek adına pek çok yola başvurulmasıyla beraber böcek ilaçlamanın temeli atılmıştır. Fakat yapılan bu çözümlerin pek işe yaramadığını gören ve daha etkili teknik bir çözüm arayan insanlar böcek ilaçlama ile tanışmıştır.

Hamam böceği, gümüş böceği, güve, karınca, tahta kurusu, halı böceği, tesbih böceği, kalorifer böceği ve çok daha fazla böcek türü şuan evinizde halınızda, yastığınızda, mutfağınızda, banyonuzda, koltuklarınızda ve evinizin her yerinde sağlığınızı  ve hayatınızı tehdit etmekte. Bu böcekler ve organizmalar çoğu insanda tiksinti oluştursa da daha ciddi olan tifo, sarılık, veba, verem ve mantar hastalıkları gibi pek çok hastalık bulaştırır.Bu noktada Ada Böcek İlaçlama sizlere yaşam standartlarına uygun bir ortamı hizmetinize sunmaktadır.

Ada Böcek İlaçlama; böcek ilaçlama, fare ilaçlama, haşere ilaçlama gibi hizmetlerin yanında otel ilaçlama, hastane ilaçlama, okulilaçlama, fırın ilaçlama gibi hizmetleri yöntemsel farklılıklar ile sağlığınıza zarar vermeyecek, kalite standartlarına uygun ürünlerle sizleri yaşanabilecek bir ortama kavuşturmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

- 0 538 054 49 15


Diğer Hizmetler

1996'dan Bugüne 7/24 Garantili ve Onaylı İlaçlama için Bize Ulaşın