Okul İlaçlama | Ada Böcek İlaçlama

Okul İlaçlama

Sayı bakımından en fazla alanlara sahip olan bir diğer ortam okuldur. Okula giden çocuklarımızın böcek ısırığı gibi herhangi bir sorunla karşılaşmasını istemediğimiz için bu konuda hassasiyetimizi duyurmuş bulunmaktayız.
Sinek ısırığı gibi görünen böcek ya da haşere ısırıkları birçok hastalığı beraberinde getirebilmektedir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak adına okullarda ayda ya da yılda birkaç kez ilaçlama yapılmasını şart olarak görmekteyiz.

Gerek öğrenci velileri açısından gerekse okul idaresinden yana bu sorun büyük bir öneme sahiptir. Çünkü çocuklar günlerinin büyük bir çoğunluğunu okulda koşup oynayarak yada okul kurslarında ders etkinliklerini tamamlamak 
ile geçiriyor. Böyle bir sebepten bir öğrencinin, çocuğun ya da gencin başına birşey gelmesi istenmez.
Bu sebeple Ada Böcek İlaçlama olarak okullarda uyguladığımız 2 ay projesiyle çalıştığımız tüm okullarda iki ayda bir ilaçlama yapar ve denetim altında tutarız.

Ada Böcek İlaçlama; böcek ilaçlama, fare ilaçlama, haşere ilaçlama gibi hizmetlerin yanında otel ilaçlama, hastane ilaçlama, okul ilaçlama, fırın ilaçlama gibi hizmetleri yöntemsel farklılıklar ile sağlığınıza zarar vermeyecek, kalite standartlarına uygun ürünlerle 
sizleri yaşanabilecek bir ortama kavuşturmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz...
- 0 538 054 49 15

Diğer Hizmetler

1996'dan Bugüne 7/24 Garantili ve Onaylı İlaçlama için Bize Ulaşın