Fare İlaçlama | Ada Böcek İlaçlama

Fare İlaçlama

İnsanların yaşam alanlarında, iş yerlerinde, depolarda, kısacası hemen her yerde yaşayabilen fareler, çok hızlı üreyebilen canlılardır. Zamanında önlem alınmayan fare popülasyonları çok kısa süre içerisinde bir istilaya dönüşebilir. Veba, tifüs, verem, Lyme, Salmonella, humma, Listoriosis gibi hastalıkları taşıyan fareler bu mikropları dışkıları, kılları, tükürükleri ve idrarlarıyla bulaştırırlar. Ayrıca ısırıkları ile Sodoko adı verilen çok tehlikeli bir hastalığa da yol açarlar.

Bilinçsizce kullanılan zehirli maddelerin insan sağlığına ve hedef dışı canlılara zarar vermesi, hijyenin bozulmasına yol açan koşulların gibi pek çok olumsuz durum, farenin yol açtığı zarardan daha fazlasını yaratabilir. Modern fare ilaçlaması ise sorunun kök-neden analizi ile ele alınmasını, çözümlenmesini ve tekrarlanmamasını, ayrıca aktivite görülen alanın hijyene kavuşturulmasını sağlamaktadır.

Ada Böcek İlaçlama; böcek ilaçlama, fare ilaçlama, haşere ilaçlama gibi hizmetlerin yanında otel ilaçlama, hastane ilaçlama, okul ilaçlama, fırın ilaçlama gibi hizmetleri yöntemsel farklılıklar ile sağlığınıza zarar vermeyecek, kalite standartlarına uygun ürünlerle sizleri yaşanabilecek bir ortama kavuşturmaktadır.

Diğer Hizmetler

1996'dan Bugüne 7/24 Garantili ve Onaylı İlaçlama için Bize Ulaşın