Hastane İlaçlama | Ada Böcek İlaçlama

Hastane İlaçlama

Günümüzde Hastaneler hepimizin hayatında çok önemli bir yer kaplayan olmazsa olmazlarımızdandır. İnsanların tüm sağlık sorunlarına şifa ve deva aradıkları hastanelerin düzenli olarak ilaçlanması gerekli hijyene kavuşturulması da yine hayati bir öneme sahiptir. Hastane İlaçlama yapacak olan personellerin bu konuda gerekli olan eğitimleri almış ve sertifika almış olmaları gerekmektedir. Bu kuruluşlarda sürekli olarak tıbbi atıklar oluşmaktadır. Bu tıbbi atıklarla haşere ve kemirgenlerin insanlara ve eşyalara dokunması halinde birçok virüs ve mikrobun haşereler aracılığı ile insanlara bulaşmasına neden olurlar.  

Bilindiği üzere hastaneler sağlık hizmetleriyle ilgili olan kurumlar olsa da maalesef gerekli tedbirler alınmazsa insanlara çok çeşitli enfeksiyonların bulaşmasına neden olabilirler. Çünkü hastane gibi aşırı yoğun aktivitenin olduğu yerlerde var olan hijyenin sürekliliğini sağlamak oldukça zordur. Bizde Ada Böcek İlaçlama olarak hastane İlaçlama ve dezenfekte hizmetlerinin mutlaka uzman profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip ilaçlama firmaları aracılığı ile periyodik olarak uygulanması hayati önem taşımakta olduğunu düşünmekteyiz. 

Ada Böcek İlaçlama; böcek ilaçlama, fare ilaçlama, haşere ilaçlama gibi hizmetlerin yanında otel ilaçlama, hastane ilaçlama, okul ilaçlama, fırın ilaçlama gibi hizmetleri yöntemsel farklılıklar ile sağlığınıza zarar vermeyecek, kalite standartlarına uygun ürünlerle sizleri yaşanabilecek bir ortama kavuşturmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz...

- 0 538 054 49 15


Diğer Hizmetler

1996'dan Bugüne 7/24 Garantili ve Onaylı İlaçlama için Bize Ulaşın